Kapat
Reklam Alanı
Program 1.465 0

Microsoft Office 2010 İngilizce Dil Paketi Ve Crack (2022)

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Microsoft Office 2010 İngilizce Dil Paketi ve Crack nasıl yapılır anlatacağım. Kişisel kullanımızda tespit edilmediğiniz sürece problem olmaz. Fakat bir işletmede kullanacaksanız dikkat etmelisiniz. Lisans denetimi yapan kuruluşların kullancıların bilgisayarlarını denetlemek için yasal bir hakkı bulunmamaktadır. Ancak lisanssız kullanımınız tespit edilirse işletme hakkınızda dava açılabilir ve yüksek miktarlarda tazminat ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşletmeniz için kullanacaksanız dikkatli olmanızı ve bunlara dikkat etmenizi öneririz.

Microsoft Office İngilizce Dil Paketi Nasıl Yüklenir?

Kurulum yaptıktan sonra indirmiş olduğunuz dosyanın içinde İngilizce Dil Paketi klasörüne girin ve bilgisayarınıza uyumlu olan bit sürümü ismi yazan klasörün içine girin. Üstüne çift tıklayarak uygulamayı çalıştırın. Açılan sekmede ileri devam diyerek dil paketini de sorunsuzca yükleyeceksiniz.

Microsoft Office 2010 Crack İşlemi Nasıl Yapılır ?

İndirmiş olduğunuz dosyanın içinde bulunan Crack.exe dosyasını çalıştırın. Activation butonuna tıklayın. Ardından Activate Office butonuna tıklayın. Tıkladıkdan sonra otomatik bir şekilde crack işleminiz tamamlanacaktır. Mavi kısımda “Your system is activated” ve “Successful” yazısını gördükten sonra problem yaşamadan Office 2010 programını kullanabileceksiniz.

İNDİRME LİNKİ

DİL PAKETİ TIKLA VE İNDİR CRACK TIKLA VE İNDİR

RAR ŞİFRESİ: www.TeknikBilgim.com

Ufuk Parlayan {Ufuk Parlayan}

2001 Yalova doğumluyum. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri mezunuyum. Projelerimi kurmuş olduğum bu siteden paylaşıp siz okuyucularıma sunacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.