Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
IOS 40.823 1

İOS (Apple) Telefona APK Uygulama Nasıl Kurulur?

Merhaba arkadaşlar, bugün siz değerli okuyucularıma İOS (Apple) kullandığınız telefonlarınıza nasıl .apk dosya kurabiliceğinizi en basit yoldan anlatacağım. Yükleyeceğiniz bu uygulama ile rahatça .apk dosyaları telefonunuza indirebileceksiniz.

Kurulum Zor Mu? Uğraştırıyor Mu?

Yapmış olacağınız işlem çok basit. Aşağıda vereceğim uygulamayı İOS (Apple) telefonunuza kuracaksınız. Daha sonrasında indirmiş olduğunuz dosyaları bu uygulama üzerinden açacaksınız. Bu uygulama indirmiş olduğunuz dosyaları sanki android işletim sistemine kurulum yapıyormuşsunuz gibi sorunsuz bir şekilde indirme işlemlerini gerçekleştirecek.

Telefonun Herhangi Bir Ayarıyla Oynamama Gerek Var Mı?

Hayır, telefonunuzun hiçbir ayarıyla oynamanıza veya kurcalamanıza gerek yok. Vermiş olduğum uygulamayı telefonunuza indirip kurduğunuz zaman Android desteği olup, İOS (Apple) desteği olmayan uygulamaları rahatça İOS (Apple) telefonunuzdan kullanabileceksiniz. Bunlara ek olarak program .zip dosyalarını da açabilme kolaylığını bizlere sunuyor.

Program Nasıl Yükleniyor?

Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkten programı indirin. Bu program tamamen güvenlidir. Bunu nasıl mı söylüyoruz? program AppStore’da mevcut. Güvenli olmayan hiçbir uygulama AppStore kütüphanesine eklenmiyor. İndirmiş olduğunuz uygulamayı açıp sağ alttaki tarayıcı bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Artık normal bir android kullanıcısı gibi tarayıcıya erişim sağlayacaksınız ve istediğiniz şeyi indirme imkanına sahip olacaksınız.

İndirilen Dosyaları Nereden Görebilirim?

İndirmiş olduğunuz dosyalar uygulamanın “Download” bölümünde yer almaktadır.

UYGULAMAYI İNDİR (APP STORE)

Ufuk Parlayan

Ufuk Parlayan {Ufuk Parlayan}

2001 Yalova doğumluyum. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri mezunuyum. Projelerimi kurmuş olduğum bu siteden paylaşıp siz okuyucularıma sunacağım.

“İOS (Apple) Telefona APK Uygulama Nasıl Kurulur?” üzerine 1 yorum

  1. Avatar BRAWLER kUZEY dedi ki:

    Çok teşekkürler bu bilgiyi 1 yıldır bulmaya çalşıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir