Kapat
Reklam Alanı
Android 28.936 2

SİLİNEN FOTOĞRAFLAR NASIL KURTARILIR? (ANDROİD)

Telefonunuzda barındırdığınız fotoğrafları yanlışlıkla silmiş olabilirsiniz veya telefonunuzdaki bir arıza sebebiyle fotoğraflarınızı kaybetmiş olabilirsiniz. Silinen fotoğraflarınızı ve görüntülerinizi geri getirmenin birçok yolu var. Bu yazımda sizlere çeşitli nedenlerden dolayı sildiğiniz fotoğrafları nasıl geri getirebilirsiniz bunu anlatacağım.

BU İŞLEMLER SADECE ANDROİD KULLANICILARI İÇİN GEÇERLİDİR.

Telefonda Sildiğim Fotoğrafları Nasıl Geri Getirebilirim?

Öncelikle Play Store’a girip DiskDigger uygulamasını bulun veya BURAYA tıklayarak indirin.

UYGULAMAYI İNDİR

START BASİC PHOTO SCAN” butonuna dokunun. Sizden dosyalara erişim için izin isteyecektir. Gerekli izinleri verdikten sonra program silinmiş resimlerinizi geri getirmeye başlayacaktır.

Bulunan resimler bu şekilde ekranda listelenecektir.

Geri getirmek istediğiniz fotoğraflarınızı tek tek yada toplu bir şekilde seçebilirsiniz. Tarama bittikten sonra hangi fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız o fotoğrafları seçin ve daha sonrasında altta bulunan “RECOVERY” butonuna dokunun.

Uygulama size fotoğrafları nereye kaydetmek istediğinizi soracak buradan klasör seçiminizi yapın.

Bu işlemleri sırasıyla ve doğru bir şekilde yaptıysanız, fotoğraf kurtarma işleminiz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Bir sonraki içeriğimizde görüşmek üzere. Hoşçakalın.

Ufuk Parlayan {Ufuk Parlayan}

2001 Yalova doğumluyum. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri mezunuyum. Projelerimi kurmuş olduğum bu siteden paylaşıp siz okuyucularıma sunacağım.

“SİLİNEN FOTOĞRAFLAR NASIL KURTARILIR? (ANDROİD)” üzerine 2 yorum

  1. Kader dedi ki:

    arkadaşlar oluyor

  2. Fatih Gülen dedi ki:

    İşe yarıyor +1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.