Kapat
Reklam Alanı
Sosyal Medya 1.535 0

İnstagram’da Gönderdiğiniz Takip İstekleri Nasıl Görüntülenir?

Sosyal medyanın vazgeçilmez uygulamalarından biri olan İnstagram’da önceden gönderilen takip isteklerini görüntülemek çoğu kullanıcını tarafından merak ediliyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu platformda önceden gönderdiğimiz takip isteklerini unutmuş veya merak ediyor olabiliriz. Bu gönderdiğimiz takip isteklerinin nasıl görüntülenebileceği, kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

İnstagram’da Göndermiş Olduğumuz İstekleri Nasıl Görürüz?

Öncelikle İnstagram uygulamasına telefonumuzdan giriş yapalım. Profiliminizin olduğu sayfaya gelelim ve sağ üstte bulunan 3 çizgi işaretine tıklayalım.

Açılan bu bölümün altında bulunan ayarlar sekmesine tıklayalım.

Daha sonrasında güvenlik bölümüne tıklayalım.

Bu sayfadan “Verilerine Eriş” butonuna tıklayalım.

Açılan sekmede hesabımız ile ilgili birçok bilginin yer aldığı bir sayfa bizi karşılayacaktır. Katıldığımız tarih, önceden kullandığımız kullanıcı adlarımız, biyografi metinlerimiz, giriş hareketlerimiz ve daha fazlası…

Sayfayı biraz alta doğru indirdiğimizde “Mevcut Takip İstekleri” sekmesini göreceksiniz. Buradan “Tümünü Gör” diyerek gönderdiğiniz tüm takip istekleri liste halinde karşınıza çıkacaktır.

Ufuk Parlayan {Ufuk Parlayan}

2001 Yalova doğumluyum. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri mezunuyum. Projelerimi kurmuş olduğum bu siteden paylaşıp siz okuyucularıma sunacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.