Kapat
Reklam Alanı
Haberler 785 0

Yüksek Performanslı ve Uygun Fiyatlı Laptop Listesi

Bilgisayar oyunları son dönemlerde hızla artmakta ve gelişmektedir. Bu nedenle bilgisayar oyunu oynayan insanların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Bilgisayarlarda performans kalitesinin iyi olması donma ve kasma gibi sorunlar olmadan rahat oyun oynayabilmek için önemlidir. Bu nedenle yüksek performanslı ve uygun fiyatlı laptop modellerine ilgi her geçen gün artmaktadır.

Monster Abra A5 V16.4

Kaliteli ekran kartı ve 9.nesil işletim sistemi ile donatılmıştır. Aydınlatmalı klavyesi bulunmaktadır. Cihazda bulunan Ram ve depolama kapasitesi ihtiyaca göre arttırılabilir özelliktedir. Ayrıca yaşanabilecek teknik aksaklıklar geniş servis ağı sayesinde kolayca halledilebilir.

0Monster Abra A5 V16.4

Dell G515 SE

Başarılı bir yazılıma sahiptir. Ayrıca 6 çekirdek işlemcisi bulunmaktadır. 6 Gb ekran kartı özelliği bulunmaktadır. Diğer laptoplarla kıyaslandığında fanlarından çıkan ses düzeyi oldukça düşüktür. Fiyatına göre performansı iyi bir üründür.

Dell G515 SE

Acer Nitro AN515-44

8 çekirdek işlemciye sahip başarılı bir üründür. İçerisindeki ekran kartı oldukça iyidir. Klavyesi kırmızı renkle aydınlatılmıştır. Ips ekran özelliğine sahiptir. Bu nedenle yüksek performanslı ve uygun fiyatlı laptop modelleri arasında yer almaktadır.

Acer Nitro AN515-44

Hp Pavilion Power 15

Fiyatına göre oldukça iyi bir ekran kartına ve işletim sistemine sahiptir. Depolama alanı ve pil ömrü bakımından oldukça başarılı bir üründür. Klavye takımı yeşil renkle aydınlatılmıştır ve şık bir tasarıma sahiptir. 9. nesil işlemcisi bulunmaktadır. Fiyat performans açısından rakiplerine göre en iyi seçeneklerden biridir.

Hp Pavilion Power 15

Sizler için hazırlamış olduğumuz Dünyada En Yaygın Kullanılan Laptop Modelleri adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

Ufuk Parlayan {Ufuk Parlayan}

2001 Yalova doğumluyum. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri mezunuyum. Projelerimi kurmuş olduğum bu siteden paylaşıp siz okuyucularıma sunacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.