Kapat
Reklam Alanı
Android 4.563 0

En İyi Oyun Hızlandırıcı 3 Uygulama (Android)

Hepinize selamlar arkadaşlar. Şu sıkıcı, evde kaldığımız günlerde en iyi vakit geçirebildiğimiz şeylerin başında telefonlar geliyor. Android kullanıcıları da oyun oynarken kasma veya performans düşüklükleriyle ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabiliyorlar. Bugünkü yazımızın temel konusu bu sorunlar için ortaya çıkmış uygulamalar. Bu uygulamalara “Game Booster” adı veriliyor. Bu tarz yardımcı uygulamaları kullanarak oyun içinde kasma veya performans düşüklüklerini bir nebze de olsa ortadan kaldırabiliyoruz. Sizlere bu başlık altında 3 uygulama önereceğim. Gelin hep birlikte konumuzu inceleyelim.

1-) Dr. Booster

Oynamış olduğunuz oyunları performans düşüklüğü yaşamadan oynatabilmeniz için telefon ön-belleğini ve RAM’i temizleyen güzel bir uygulamadır. Bunun yanı sıra telefonunuza bulaşan virüs veya kötü amaçlı yazılımları da kaldırma özelliğine sahip. Ayrıca telefonunuzdaki tüm oyunları tek bir klasör yapıp telefon ekranınızı düzgün bir hale getiriyor ve oyunlarınıza daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Uygulamayı BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

2-) Game Booster & Launcher

Kullandığınız telefonun oyundaki performansını ve yeteneklerini ortaya çıkarmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Bu uygulama basit ama son derece kuvvetli güce sahiptir. Telefonunuzun boşa kullanılan belleğini uygulamalardan kurtarır, böyle akıcı oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Uygulama kullanımı da oldukça basittir. Uygulamayı başlatın, oynamak istediğiniz oyunu listeden seçin ve güçlü modda başlatmak için “Oyun” simgesine tıklayın. Kullanımı işte bu kadar! Uygulamayı BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

3-) Game Booster Perform-Max

Bu uygulama telefonunuzu hızlandırmakla kalmayıp, aynı zamanda oyun tepkime hızınızı da geliştiriyor. Bu özelliğiyle dikkat çeken uygulama diğer kullanıcılardan daha hızlı tepki vermenizi sağlayıp, sizi onlardan bir tık daha iyi bir seviyede tutuyor. Uygulamanın kullanımı da oldukça basittir. Oyunları yüklemiş olduğunuz bu program içinden açıyorsunuz. Uygulamayı BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

Ufuk Parlayan {Ufuk Parlayan}

2001 Yalova doğumluyum. Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri mezunuyum. Projelerimi kurmuş olduğum bu siteden paylaşıp siz okuyucularıma sunacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.